HAKKıNDA

2014 yılında kurulan Shenshi Intelligence'ın merkezi Shenzhen, Nanshan Bölgesi'nde bulunmaktadır. Ar-Ge ve endüstriyel sensörlerin üretimine odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Shenshi, kuruluşundan bu yana, giriş noktası olarak 3D endüstriyel sensörler ile hat lazeri, nokta lazeri ve nokta spektrumu dahil olmak üzere bir dizi ürün serisini piyasaya sürdü. Toplam düzinelerce ürün serisi toplu satış aşamasına girdi. Şu anda, şirketin seri üretilen ürünleri yabancı tekeli başarıyla kırdı ve yerli markaların lideri oldu. Sadece bu değil, çizgi lazerlerle temsil edilen bazı olgun ürünlerimiz dünya lideri performans parametrelerine ulaştı ve yavaş yavaş endüstrinin gelişimine öncülük eden yeni bir kriter haline geldi. Bugün, Deep Vision markası giderek otomasyon insanları tarafından tanınıyor. Terminallerin büyük yerli ve yabancı tüketici elektroniği, lityum piller ve fotovoltaik lider markaları kapsadığı yüzlerce müşteriye hizmet verdik. Şu anda, alt bölümlere dayalı rafine ürün çözümlerini teşvik etmek için hiçbir çabadan kaçınmıyor ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha fazla alanı güçlendirmek için kullanıyoruz. Yarı iletken/panelden otomobil/demiryoluna; plastik/filmden gıda/tekstile, daha fazla endüstrinin maliyetin azaltılmasına ve verimliliğinin iyileştirilmesine katkıda bulunacağız. Artan işçilik maliyetleri ve ürün kalitesi yükseltmeleriyle endüstriyel otomasyonun geleceği durdurulamaz. 3D endüstriyel sensör araştırma ve geliştirme alanındaki yılların tecrübesiyle Deep Vision, optik, mekanik, elektrik ve yazılımın yanı sıra olgun bir üretim ürün kontrol sistemi içeren kapsamlı bir araştırma ve geliştirme platformu geliştirmiştir. Gelecekte, Ar-Ge platformumuzu geliştirmek ve dünya standartlarında bir endüstriyel ürün Ar-Ge ekibi kurmak için hiçbir çabadan kaçınamayacağız. İnsanlara yönelik derin takdirin nihai ustalığıyla, Çin'in otomasyonunun mevcut yerli ürünlere ve güvenilebilecek ulusal markalara sahip olması için üst düzey sensörlerle mücadele etmeye devam edeceğiz. Ayrıca, şirket yerelleştirilmiş hizmetlere büyük önem vermektedir. Müşterilere hızlı yanıt veren ve titizlikle iletişim kuran uygun hizmetler sunmak için yurtiçi ve yurtdışında birçok ofis kurmuştur. Yurtiçi: Suzhou, Şangay, Wuxi, Pekin, Chengdu, Shenzhen, Taipei Yurtdışında: Seul, Hanoi, Vietnam, Delhi, Hindistan.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

3D Lazer Profiler kullanırken alınacak önlemler

Genelleyici, bir nesnenin genellemesini, iki boyutlu yer değiştirmesini ve iki boyutlu boyutunu incelemek ve test etmek için bir araçtır.


3D Kamera Muayenesinin Avantajları

3D kameraların uygulanması, makine görme teknolojisinin güçlü gelişimi ile endüstriyel otomasyon denetim çözümlerinde daha da yükseltilmiştir.


3D makine vizyonunun endüstriyel otomasyonda uygulanması

Modern endüstriyel otomasyonun gelişmesiyle birlikte, makine görme denetimi çeşitli denetim, ölçüm ve parça tanımlamada yaygın olarak kullanılmaktadır.


Otomatik üretimde 3d endüstriyel kameraların rolü

3D kamera teknolojisi artık nesneleri hızlı ve açık bir şekilde tespit etmek için çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılıyor ve üretim süreçlerinin otomasyon hızını sağlıyor.


3D kameralar için kullanım kolaylığı ve güvenlik

3D kameranın kullanım kolaylığı ile ilgili olarak, 3D kameranın kullanımı uygun olup olmadığına dikkat etmeniz ve donanım, yazılım ve dokümantasyonun üç unsurunu göz önünde bulundurmanız gerekir.


3D kamera uygulaması

Donanım açısından bakıldığında, 3D kamera bir robota kolayca entegre edilecek veya monte edilecek kadar esnek olmalı ve burulma, bükülme ve gerginlik altında hala istikrarlı bir performansa sahip olmalıdır.


Endüstriyel 3D kameralar ve 2d kameralar arasındaki fark

Bir 3D kamerada, ışık kaynağı bir lazer vericisi ile değiştirilir. Karmaşık optik sistem tasarımı sayesinde, lazer vericisi tarafından yayılan lazer düz bir çizgi oluşturacak ve lazer, nesnenin yüzeyine yansıyacaktır.


Yerli endüstriyel 3d kamera durumu

Makine görme sistemi esas olarak endüstriyel 3d kamera, lens, ışık kaynağı ve görüntü işleme yazılımı ve görsel işleme yazılımı gibi yazılımlar gibi donanım ekipmanlarını içerir.


daha fazla göster