HAKKıNDA

2014 yılında kurulan Shenshi Intelligence'ın merkezi Shenzhen, Nanshan Bölgesi'nde bulunmaktadır. Ar-Ge ve endüstriyel sensörlerin üretimine odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Shenshi, kuruluşundan bu yana, giriş noktası olarak 3D endüstriyel sensörler ile hat lazeri, nokta lazeri ve nokta spektrumu dahil olmak üzere bir dizi ürün serisini piyasaya sürdü. Toplam düzinelerce ürün serisi toplu satış aşamasına girdi. Şu anda, şirketin seri üretilen ürünleri yabancı tekeli başarıyla kırdı ve yerli markaların lideri oldu. Sadece bu değil, çizgi lazerlerle temsil edilen bazı olgun ürünlerimiz dünya lideri performans parametrelerine ulaştı ve yavaş yavaş endüstrinin gelişimine öncülük eden yeni bir kriter haline geldi. Bugün, Deep Vision markası giderek otomasyon insanları tarafından tanınıyor. Terminallerin büyük yerli ve yabancı tüketici elektroniği, lityum piller ve fotovoltaik lider markaları kapsadığı yüzlerce müşteriye hizmet verdik. Şu anda, alt bölümlere dayalı rafine ürün çözümlerini teşvik etmek için hiçbir çabadan kaçınmıyor ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha fazla alanı güçlendirmek için kullanıyoruz. Yarı iletken/panelden otomobil/demiryoluna; plastik/filmden gıda/tekstile, daha fazla endüstrinin maliyetin azaltılmasına ve verimliliğinin iyileştirilmesine katkıda bulunacağız. Artan işçilik maliyetleri ve ürün kalitesi yükseltmeleriyle endüstriyel otomasyonun geleceği durdurulamaz. 3D endüstriyel sensör araştırma ve geliştirme alanındaki yılların tecrübesiyle Deep Vision, optik, mekanik, elektrik ve yazılımın yanı sıra olgun bir üretim ürün kontrol sistemi içeren kapsamlı bir araştırma ve geliştirme platformu geliştirmiştir. Gelecekte, Ar-Ge platformumuzu geliştirmek ve dünya standartlarında bir endüstriyel ürün Ar-Ge ekibi kurmak için hiçbir çabadan kaçınamayacağız. İnsanlara yönelik derin takdirin nihai ustalığıyla, Çin'in otomasyonunun mevcut yerli ürünlere ve güvenilebilecek ulusal markalara sahip olması için üst düzey sensörlerle mücadele etmeye devam edeceğiz. Ayrıca, şirket yerelleştirilmiş hizmetlere büyük önem vermektedir. Müşterilere hızlı yanıt veren ve titizlikle iletişim kuran uygun hizmetler sunmak için yurtiçi ve yurtdışında birçok ofis kurmuştur. Yurtiçi: Suzhou, Şangay, Wuxi, Pekin, Chengdu, Shenzhen, Taipei Yurtdışında: Seul, Hanoi, Vietnam, Delhi, Hindistan.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

3D Profilci Sinyal Koşullandırma

Yüzey pürüzlülüğü, sürtünme katsayısını, yorulma direncini ve diğer özellikleri ve iş parçalarının görünümünü doğrudan etkileyen iş parçalarının performansını değerlendirmek için önemli bir göstergedir.


3d sensörler nasıl çalışır

3D sensör genellikle birden fazla kamera derinlik sensörü oluşur. Aktif bir ışık kaynağını özel bir bantta yansıtarak, ışık emisyonu ve yansıma arasındaki zaman farkını hesaplayarak, 3D sensör nesnenin derinlik bilgisini elde edebilir.


3D Lazer Profiler kullanırken alınacak önlemler

Genelleyici, bir nesnenin genellemesini, iki boyutlu yer değiştirmesini ve iki boyutlu boyutunu incelemek ve test etmek için bir araçtır.


How yararlı bir otomatik odaklama endüstriyel kamera

Her şeyden önce, endüstriyel üretimin ihtiyaçlarına bakmak gereklidir. At mevcut, endüstriyel üretimde ürünleri izlemek için gereklidir ve ürünlerin kalitesi daha garantili olacaktır.


3D Kamera Muayenesinin Avantajları

3D kameraların uygulanması, makine görme teknolojisinin güçlü gelişimi ile endüstriyel otomasyon denetim çözümlerinde daha da yükseltilmiştir.


3D makine vizyonunun endüstriyel otomasyonda uygulanması

Modern endüstriyel otomasyonun gelişmesiyle birlikte, makine görme denetimi çeşitli denetim, ölçüm ve parça tanımlamada yaygın olarak kullanılmaktadır.


Görüş muayene ekipmanlarında doğru otomatik odaklama endüstriyel kamerayı nasıl seçebilirim

First, önce geliştirme ihtiyaçlarını tanımlayın, önce hedef algılama teknolojisi ürününün doğruluğunu belirleyin, kamera tarafından görülebilecek görüş alanının boyutunu belirlemek, nesneyi tespit etmek için yöntemin hızını belirlemek için gerekli olabilir


3D kameralar için kullanım kolaylığı ve güvenlik

3D kameranın kullanım kolaylığı ile ilgili olarak, 3D kameranın kullanımı uygun olup olmadığına dikkat etmeniz ve donanım, yazılım ve dokümantasyonun üç unsurunu göz önünde bulundurmanız gerekir.


daha fazla göster