O FIRMIE 

Założona w 2014 roku, Shenshi Intelligence ma siedzibę w dzielnicy Nanshan w Shenzhen. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo skupiające się na badaniach i rozwoju oraz produkcji czujników przemysłowych. Od momentu powstania Shenshi wprowadził na rynek szereg linii produktów, w tym laser liniowy, laser punktowy i widmo punktowe, z czujnikami przemysłowymi 3D jako punktem wejścia. W sumie dziesiątki serii produktów weszły w fazę masowej sprzedaży. Obecnie masowo produkowane produkty firmy z powodzeniem przełamały monopol zagraniczny i stały się liderem krajowych marek. Co więcej, niektóre z naszych dojrzałych produktów reprezentowanych przez lasery liniowe osiągnęły wiodące na świecie parametry wydajności i stopniowo stały się nowym punktem odniesienia prowadzącym rozwój branży. Dziś marka Deep Vision stopniowo staje się znana ludziom automatyzacji. Obsługiwaliśmy setki klientów, z których terminale obejmowały główne krajowe i zagraniczne elektronika użytkowa, baterie litowe i wiodące marki fotowoltaiczne. Obecnie nie szczędzimy wysiłków, aby promować wyrafinowane rozwiązania produktowe oparte na podziałach i wykorzystywać nasze produkty i usługi do wzmacniania większej liczby dziedzin. Od półprzewodników/paneli po samochody/kolej; od plastiku/folii po żywność/tekstylia przyczynimy się do redukcji kosztów i poprawy wydajności większej liczby branż. Wraz z rosnącymi kosztami pracy i ulepszeniami jakości produktów przyszłość automatyki przemysłowej jest nie do powstrzymania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w badaniach i rozwoju czujników przemysłowych 3D, firma Deep Vision opracowała kompleksową platformę badawczo-rozwojową obejmującą optykę, mechanikę, elektryczność i oprogramowanie, a także dojrzały system kontroli produktów produkcyjnych. W przyszłości nie będziemy szczędzić wysiłków, aby ulepszyć naszą platformę badawczo-rozwojową i zbudować światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy produktów przemysłowych. Dzięki największej pomysłowości, jaką jest głębokie uznanie dla ludzi, będziemy nadal zajmować się wysokiej klasy czujnikami, tak aby chińska automatyka miała dostępne produkty krajowe i krajowe marki, którym można zaufać. Ponadto firma przywiązuje dużą wagę do lokalnych usług. Aby zapewnić klientom wygodne usługi, które szybko reagują i skrupulatnie komunikują się, utworzył wiele biur w kraju i za granicą. Krajowe: Suzhou, Szanghaj, Wuxi, Pekin, Chengdu, Shenzhen, Tajpej za granicą: Seul, Hanoi, Wietnam, Delhi, Indie.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Kondycjonowanie sygnału Profiler 3D

Chropowatość powierzchni jest ważnym wskaźnikiem do oceny wydajności przedmiotów obrabianych, co bezpośrednio wpływa na współczynnik tarcia, odporność na zmęczenie i inne właściwości oraz wygląd przedmiotów obrabianych.

2022-06-23 Zobacz więcej

Jak wybrać kamerę przemysłową

Zanim wybierzesz kamerę przemysłową, musisz najpierw zrozumieć swoje zadania inspekcyjne, czy to fotografia statyczna, czy dynamiczna, jak często robisz zdjęcia,

2022-06-27 Zobacz więcej

Jak działają czujniki 3D

Czujnik 3D składa się zwykle z czujnika głębokości wielu kamer. Projektując aktywne źródło światła w specjalnym paśmie, obliczając różnicę czasu między emisją światła a odbiciem, czujnik 3D może uzyskać informacje o głębokości obiektu.

2022-06-17 Zobacz więcej

Środki ostrożności podczas korzystania z 3D Laser Profiler

Generalizator jest narzędziem do kontroli i testowania uogólnienia, dwuwymiarowego przemieszczenia i dwuwymiarowego rozmiaru obiektu.

2022-04-29 Zobacz więcej

Zalety inspekcji kamer 3D

Zastosowanie kamer 3D zostało dodatkowo ulepszone w rozwiązaniach do kontroli automatyki przemysłowej dzięki energicznemu rozwojowi technologii widzenia maszynowego.

2022-05-05 Zobacz więcej

Zastosowanie wizji maszynowej 3D w automatyce przemysłowej

Wraz z rozwojem nowoczesnej automatyki przemysłowej, inspekcja wizyjna maszynowa jest szeroko stosowana w różnych inspekcje, pomiary i identyfikacja części,

2022-05-06 Zobacz więcej

Rola kamer przemysłowych 3d w zautomatyzowanej produkcji

Technologia kamer 3D jest obecnie wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych do szybkiego i jednoznacznego wykrywania obiektów, umożliwiając szybkość automatyzacji procesów produkcyjnych.

2022-05-30 Zobacz więcej

Łatwość użytkowania i bezpieczeństwo kamer 3D

Jeśli chodzi o łatwość użycia kamery 3D, należy zwrócić uwagę na to, czy kamera 3D jest wygodna w użyciu i należy wziąć pod uwagę trzy elementy sprzętu, oprogramowania i dokumentacji.

2022-05-07 Zobacz więcej

Zobacz więcej