O FIRMIE 

Założona w 2014 roku, Shenshi Intelligence ma siedzibę w dzielnicy Nanshan w Shenzhen. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo skupiające się na badaniach i rozwoju oraz produkcji czujników przemysłowych. Od momentu powstania Shenshi wprowadził na rynek szereg linii produktów, w tym laser liniowy, laser punktowy i widmo punktowe, z czujnikami przemysłowymi 3D jako punktem wejścia. W sumie dziesiątki serii produktów weszły w fazę masowej sprzedaży. Obecnie masowo produkowane produkty firmy z powodzeniem przełamały monopol zagraniczny i stały się liderem krajowych marek. Co więcej, niektóre z naszych dojrzałych produktów reprezentowanych przez lasery liniowe osiągnęły wiodące na świecie parametry wydajności i stopniowo stały się nowym punktem odniesienia prowadzącym rozwój branży. Dziś marka Deep Vision stopniowo staje się znana ludziom automatyzacji. Obsługiwaliśmy setki klientów, z których terminale obejmowały główne krajowe i zagraniczne elektronika użytkowa, baterie litowe i wiodące marki fotowoltaiczne. Obecnie nie szczędzimy wysiłków, aby promować wyrafinowane rozwiązania produktowe oparte na podziałach i wykorzystywać nasze produkty i usługi do wzmacniania większej liczby dziedzin. Od półprzewodników/paneli po samochody/kolej; od plastiku/folii po żywność/tekstylia przyczynimy się do redukcji kosztów i poprawy wydajności większej liczby branż. Wraz z rosnącymi kosztami pracy i ulepszeniami jakości produktów przyszłość automatyki przemysłowej jest nie do powstrzymania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w badaniach i rozwoju czujników przemysłowych 3D, firma Deep Vision opracowała kompleksową platformę badawczo-rozwojową obejmującą optykę, mechanikę, elektryczność i oprogramowanie, a także dojrzały system kontroli produktów produkcyjnych. W przyszłości nie będziemy szczędzić wysiłków, aby ulepszyć naszą platformę badawczo-rozwojową i zbudować światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy produktów przemysłowych. Dzięki największej pomysłowości, jaką jest głębokie uznanie dla ludzi, będziemy nadal zajmować się wysokiej klasy czujnikami, tak aby chińska automatyka miała dostępne produkty krajowe i krajowe marki, którym można zaufać. Ponadto firma przywiązuje dużą wagę do lokalnych usług. Aby zapewnić klientom wygodne usługi, które szybko reagują i skrupulatnie komunikują się, utworzył wiele biur w kraju i za granicą. Krajowe: Suzhou, Szanghaj, Wuxi, Pekin, Chengdu, Shenzhen, Tajpej za granicą: Seul, Hanoi, Wietnam, Delhi, Indie.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Kondycjonowanie sygnału Profiler 3D

Chropowatość powierzchni jest ważnym wskaźnikiem do oceny wydajności przedmiotów obrabianych, co bezpośrednio wpływa na współczynnik tarcia, odporność na zmęczenie i inne właściwości oraz wygląd przedmiotów obrabianych.

2022-06-23 Zobacz więcej

Jak działają czujniki 3D

Czujnik 3D składa się zwykle z czujnika głębokości wielu kamer. Projektując aktywne źródło światła w specjalnym paśmie, obliczając różnicę czasu między emisją światła a odbiciem, czujnik 3D może uzyskać informacje o głębokości obiektu.

2022-06-17 Zobacz więcej

Środki ostrożności podczas korzystania z 3D Laser Profiler

Generalizator jest narzędziem do kontroli i testowania uogólnienia, dwuwymiarowego przemieszczenia i dwuwymiarowego rozmiaru obiektu.

2022-04-29 Zobacz więcej

Jak przydatna jest kamera przemysłowa autofokusa

Przede wszystkim należy spojrzeć na potrzeby produkcji przemysłowej. Obecnie konieczne jest monitorowanie produktów w produkcji przemysłowej, a jakość produktów będzie bardziej gwarantowana.

2022-07-07 Zobacz więcej

Zalety inspekcji kamer 3D

Zastosowanie kamer 3D zostało dodatkowo ulepszone w rozwiązaniach do kontroli automatyki przemysłowej dzięki energicznemu rozwojowi technologii widzenia maszynowego.

2022-05-05 Zobacz więcej

Zastosowanie wizji maszynowej 3D w automatyce przemysłowej

Wraz z rozwojem nowoczesnej automatyki przemysłowej, inspekcja wizyjna maszynowa jest szeroko stosowana w różnych inspekcje, pomiary i identyfikacja części,

2022-05-06 Zobacz więcej

Jak wybrać odpowiednią kamerę przemysłową autofokusa w sprzęcie do kontroli wzroku

Po pierwsze, najpierw zdefiniuj potrzeby rozwojowe, najpierw określ dokładność produktu technologii wykrywania celu, aby określić rozmiar pola widzenia, które ma być widziane przez kamerę, aby określić prędkość metody wykrywania obiektu

2022-07-06 Zobacz więcej

Łatwość użytkowania i bezpieczeństwo kamer 3D

Jeśli chodzi o łatwość użycia kamery 3D, należy zwrócić uwagę na to, czy kamera 3D jest wygodna w użyciu i należy wziąć pod uwagę trzy elementy sprzętu, oprogramowania i dokumentacji.

2022-05-07 Zobacz więcej

Zobacz więcej