PAR 

Dibināta 2014. gadā, shenshi intelligence galvenā mītne atrodas nanshanas rajonā, šendženā. Tas ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz r & d un rūpniecisko sensoru ražošanu. Kopš dibināšanas shenshi ir uzsākusi vairākas produktu līnijas, tostarp līniju lāzeru, punktu lāzeru un punktu spektru, ar 3d rūpniecības sensori kā ieejas punkts. Kopā masveida pārdošanas stadijā ir iegājušas desmiti produktu sēriju. Šobrīd uzņēmuma masveida ražotie produkti ir veiksmīgi pārtraukuši ārvalstu monopolu un kļuvuši par vietējo zīmolu līderi. Ne tikai tas, ka daži no mūsu nobriedušajiem produktiem, ko pārstāv līniju lāzeri, ir sasnieguši pasaules vadošos veiktspējas parametrus, un pamazām ir kļuvuši par jaunu etalonu, kas vada nozares attīstību. Mūsdienās "deep vision" zīmols pamazām kļūst zināms automatizācijas cilvēkiem. Mēs esam apkalpojuši simtiem klientu, no kuriem termināli ir aptverti galvenie iekšzemes un ārvalstu patēriņa elektronikas, litija baterijas, un fotoelementu vadošie zīmoli. Šobrīd mēs nemaksājam pūles, lai veicinātu izsmalcinātus produktu risinājumus, kas balstīti uz apakšdaļām, un izmantotu mūsu produktus un pakalpojumus, lai nodrošinātu vairāk jomu. No pusvadītāja/paneļa uz automobiļu/dzelzceļu; no plastmasas/plēves uz pārtikas/tekstila, mēs veicināsim izmaksu samazināšanu un efektivitātes uzlabošanu vairāk nozares. Ar pieaugošajām darbaspēka izmaksām un produktu kvalitātes uzlabojumiem rūpniecības automatizācijas nākotne ir neapturama. Ar gadu pieredzi 3d rūpniecisko sensoru izpētē un attīstībā, deep vision ir izstrādājusi visaptverošu pētniecības un attīstības platformu, kas ietver optiku, mehāniku, elektrību un programmatūru, kā arī nobriedušu ražošanas produktu kontroles sistēma. Nākotnē mēs nevarēsim izdarīt pūles, lai uzlabotu mūsu r & d platformu un izveidotu pasaules klases rūpniecisko produktu r & d komandu. Ar galīgo gudrību dziļu atzinību cilvēkiem, mēs turpināsim tikt galā ar augstas klases sensoriem, lai ķīnas automatizācija būtu pieejami iekšzemes produkti un nacionālie zīmoli, ko var uzticēt. Turklāt uzņēmums piešķir lielu nozīmi lokalizētiem pakalpojumiem. Lai nodrošinātu klientiem ērtus pakalpojumus, kas ātri reaģē un rūpīgi sazinās, tā ir izveidojusi daudzus birojus mājās un ārzemēs. Iekšzemes: suzhou, shanghai, wuxi, beijing, chengdu, shenzhen, taipei ārzemēs: seulā, hanojā, vjetnamā, deli, indijā.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

3d profiler signāla kondicionēšana

Virsmas raupjums ir svarīgs rādītājs, lai novērtētu darbgabalu veiktspēju, kas tieši ietekmē berzes koeficientu, noguruma pretestību un citas īpašības un izskatu detaļām.

2022-06-23 skatīt vairāk

Kā darbojas 3d sensori

3d sensors parasti sastāv no vairākām kamerām dziļuma sensoru. Projektējot aktīvo gaismas avotu īpašā joslā, aprēķinot laika starpību starp gaismas emisiju un atstarojumu, 3d sensoru var iegūt objekta dziļuma informāciju.

2022-06-17 skatīt vairāk

Piesardzības pasākumi, izmantojot 3d lāzera profiler

Ģeneralizētājs ir instruments objekta ģeneralizācijas, divdimensiju pārvietošanas un divdimensiju izmēra pārbaudei un testēšanai.

2022-04-29 skatīt vairāk

Cik noderīga ir autofokusa rūpniecības kamera

Pirmkārt, ir nepieciešams apskatīt rūpnieciskās ražošanas vajadzības. Šobrīd ir nepieciešams uzraudzīt produktus rūpnieciskajā ražošanā, un produktu kvalitāte būs vairāk garantēta.

2022-07-07 skatīt vairāk

3d kameras pārbaudes priekšrocības

3d kameru pielietojums ir vēl uzlabots rūpnieciskās automatizācijas pārbaudes risinājumos ar enerģisku mašīnu redzes tehnoloģijas attīstību.

2022-05-05 skatīt vairāk

Kā izvēlēties pareizo autofokusa rūpniecības kameru redzes pārbaudes iekārtās

Pirmkārt, vispirms definēt attīstības vajadzības, vispirms noteikt precizitāti mērķa atklāšanas tehnoloģijas produktu var būt nepieciešama, lai noteiktu lielumu redzamā laukā, kas redzams ar kameru, lai noteiktu metodes ātrumu objekta atklāšanai

2022-07-06 skatīt vairāk

Vienkārša lietošana un drošība 3d kamerām

Attiecībā uz 3d kameras lietošanas vieglumu, jums ir jāpievērš uzmanība, vai 3d kamera ir ērta lietošanai, un jums ir jāapsver trīs aparatūras, programmatūras elementi, un dokumentāciju.

2022-05-07 skatīt vairāk

Kā darbojas dažādi 3d sensori

3d līnijas lāzera profila sensoru pieņem lāzera triangulācijas principu. Pirmkārt, lāzera stars tiek izmantots, lai apstarotu virsmas objekts, kas tiek mērīts,

2022-08-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk