PAR 

Dibināta 2014. gadā, shenshi intelligence galvenā mītne atrodas nanshanas rajonā, šendženā. Tas ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz r & d un rūpniecisko sensoru ražošanu. Kopš dibināšanas shenshi ir uzsākusi vairākas produktu līnijas, tostarp līniju lāzeru, punktu lāzeru un punktu spektru, ar 3d rūpniecības sensori kā ieejas punkts. Kopā masveida pārdošanas stadijā ir iegājušas desmiti produktu sēriju. Šobrīd uzņēmuma masveida ražotie produkti ir veiksmīgi pārtraukuši ārvalstu monopolu un kļuvuši par vietējo zīmolu līderi. Ne tikai tas, ka daži no mūsu nobriedušajiem produktiem, ko pārstāv līniju lāzeri, ir sasnieguši pasaules vadošos veiktspējas parametrus, un pamazām ir kļuvuši par jaunu etalonu, kas vada nozares attīstību. Mūsdienās "deep vision" zīmols pamazām kļūst zināms automatizācijas cilvēkiem. Mēs esam apkalpojuši simtiem klientu, no kuriem termināli ir aptverti galvenie iekšzemes un ārvalstu patēriņa elektronikas, litija baterijas, un fotoelementu vadošie zīmoli. Šobrīd mēs nemaksājam pūles, lai veicinātu izsmalcinātus produktu risinājumus, kas balstīti uz apakšdaļām, un izmantotu mūsu produktus un pakalpojumus, lai nodrošinātu vairāk jomu. No pusvadītāja/paneļa uz automobiļu/dzelzceļu; no plastmasas/plēves uz pārtikas/tekstila, mēs veicināsim izmaksu samazināšanu un efektivitātes uzlabošanu vairāk nozares. Ar pieaugošajām darbaspēka izmaksām un produktu kvalitātes uzlabojumiem rūpniecības automatizācijas nākotne ir neapturama. Ar gadu pieredzi 3d rūpniecisko sensoru izpētē un attīstībā, deep vision ir izstrādājusi visaptverošu pētniecības un attīstības platformu, kas ietver optiku, mehāniku, elektrību un programmatūru, kā arī nobriedušu ražošanas produktu kontroles sistēma. Nākotnē mēs nevarēsim izdarīt pūles, lai uzlabotu mūsu r & d platformu un izveidotu pasaules klases rūpniecisko produktu r & d komandu. Ar galīgo gudrību dziļu atzinību cilvēkiem, mēs turpināsim tikt galā ar augstas klases sensoriem, lai ķīnas automatizācija būtu pieejami iekšzemes produkti un nacionālie zīmoli, ko var uzticēt. Turklāt uzņēmums piešķir lielu nozīmi lokalizētiem pakalpojumiem. Lai nodrošinātu klientiem ērtus pakalpojumus, kas ātri reaģē un rūpīgi sazinās, tā ir izveidojusi daudzus birojus mājās un ārzemēs. Iekšzemes: suzhou, shanghai, wuxi, beijing, chengdu, shenzhen, taipei ārzemēs: seulā, hanojā, vjetnamā, deli, indijā.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Piesardzības pasākumi, izmantojot 3d lāzera profiler

Ģeneralizētājs ir instruments objekta ģeneralizācijas, divdimensiju pārvietošanas un divdimensiju izmēra pārbaudei un testēšanai.

2022-04-29 skatīt vairāk

3d kameras pārbaudes priekšrocības

3d kameru pielietojums ir vēl uzlabots rūpnieciskās automatizācijas pārbaudes risinājumos ar enerģisku mašīnu redzes tehnoloģijas attīstību.

2022-05-05 skatīt vairāk

3d rūpniecisko kameru loma automatizētajā ražošanā

3d kameru tehnoloģija tagad tiek izmantota dažādās rūpniecības lietojumprogrammās, lai ātri un viennozīmīgi atklātu objektus, kas ļauj automatizēt ražošanas procesus.

2022-05-30 skatīt vairāk

Vienkārša lietošana un drošība 3d kamerām

Attiecībā uz 3d kameras lietošanas vieglumu, jums ir jāpievērš uzmanība, vai 3d kamera ir ērta lietošanai, un jums ir jāapsver trīs aparatūras, programmatūras elementi, un dokumentāciju.

2022-05-07 skatīt vairāk

3d kamera pieteikums

No aparatūras viedokļa 3d kamerai jābūt pietiekami elastīgai, lai to viegli integrētu vai uzstādītu uz robota, un tai joprojām ir stabila veiktspēja torsijas, liekšanas un spriedzes laikā.

2022-05-31 skatīt vairāk

Atšķirība starp industriālajām 3d kamerām un 2d kamerām

3d kamerā gaismas avotu nomaina lāzera raidītājs. Izmantojot sarežģīto optiskās sistēmas dizainu, lāzeris, ko izstaro lāzera raidītājs, veidos taisnu līniju, un lāzeris tiks atspoguļots uz objekta virsmas.

2022-06-01 skatīt vairāk

Stāvoklis iekšzemes rūpniecības 3d kamera

Mašīnu redzes sistēma galvenokārt ietver aparatūras aprīkojumu, piemēram, industriālo 3d kameru, objektīvu, gaismas avotu, un programmatūru, piemēram, attēlu apstrādes programmatūru un vizuālās apstrādes programmatūru.

2022-06-02 skatīt vairāk

Apsvērumi izvēloties nobīdes sensoru

Rūpnieciskās automatizācijas jomā arvien vairāk tiek izmantoti apsvērumi lineāro pārvietošanās sensoru pārvietošanās sensori kā svarīga sensoru ģimenes sastāvdaļa, bet atlases procesā ir daudz pārpratumu. Aplūkosim pārvietošanās sensoru izvēli. Centrs, kas vajag uzmanību.

2022-03-15 skatīt vairāk

skatīt vairāk