APIE MUS

Įkurta 2014 m., „ shenshi intelligence “būstinė yra nanshano rajone, šendžene. Tai aukštųjų technologijų įmonė, orientuota į r & d ir pramoninių jutiklių gamybą. Nuo pat įkūrimo „ shenshi “išleido daugybę produktų linijų, įskaitant linijinį lazerį, taškinį lazerį ir taškinį spektrą, kurių įėjimo taškas yra 3d pramoniniai jutikliai. Iš viso masinių pardavimų etape pateko dešimtys produktų serijų. Šiuo metu bendrovės masiškai gaminami produktai sėkmingai sulaužė užsienio monopoliją ir tapo vidaus prekių ženklų lyderiu. Ne tik tai, kad kai kurie iš mūsų subrendusių produktų, kuriuos atstovauja linijiniai lazeriai, pasiekė pirmaujančius pasaulyje našumo parametrus ir pamažu tapo nauju etalonu, vedančiu pramonės plėtrą. Šiandien „ deep vision “prekės ženklas palaipsniui tampa žinomas automatikos žmonėms. Mes aptarnaujome šimtus klientų, iš kurių terminalai apėmė pagrindinius vidaus ir užsienio vartotojų elektronikos, ličio baterijų ir fotovoltinių pirmaujančių prekių ženklų. Šiuo metu mes netaupome jokių pastangų skatinti rafinuotus produktų sprendimus, pagrįstus padaliniais, ir naudoti mūsų produktus ir paslaugas, kad būtų galima suteikti daugiau sričių. Nuo puslaidininkių/skydelio iki automobilių/geležinkelio; nuo plastiko/plėvelės iki maisto/tekstilės, mes prisidėsime prie išlaidų mažinimo ir efektyvumo gerinimo daugiau pramonės šakų. Didėjant darbo sąnaudoms ir tobulinant produktų kokybę, pramonės automatizavimo ateitis yra nesustabdoma. Turėdama ilgametę patirtį 3d pramonės jutiklių tyrimuose ir plėtrai, „ deep vision “sukūrė išsamią tyrimų ir plėtros platformą, apimančią optiką, mechaniką, elektrą ir programinę įrangą, taip pat brandžios gamybos produktų kontrolės sistema. Ateityje mes nesigailėsime pastangų tobulinti mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros platformą ir sukurti pasaulinės klasės pramonės produktų r & d komandą. Su galutiniu išradingumu giliai įvertinti žmones, mes ir toliau spręsti aukštos klasės jutikliai, taip, kad kinijos automatizavimas turi vidaus produktų ir nacionalinių prekių ženklų, kurie gali būti patikimi. Be to, įmonė labai svarbi lokalizuotoms paslaugoms. Siekdama suteikti klientams patogias paslaugas, kurios greitai reaguoja ir kruopščiai bendrauja, ji įsteigė daugybę biurų namuose ir užsienyje. Vidaus: sudžou, šanchajus, wuxi, pekinas, čengdu, šendžas, taipėjus užsienyje: seulas, hanojus, vietnamas, delis, indija.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Atsargumo priemonės naudojant 3d lazerio profiliatorių

Apibendrintuvas-instrumentas objekto apibendrinimui, dvimatės poslinkiui ir dvimatės dydžio patikrinimui ir bandymui.

2022-04-29 Rodyti daugiau

3d kameros patikrinimo privalumai

3d kamerų taikymas buvo toliau atnaujintas pramoninės automatikos tikrinimo sprendimuose, energingai plėtojant „ machine vision “technologiją.

2022-05-05 Rodyti daugiau

3d pramoninių fotoaparatų vaidmuo automatinėje gamyboje

3d fotoaparatų technologija dabar naudojama įvairiose pramoninėse programose, siekiant greitai ir vienareikšmiškai aptikti objektus, leidžiant gamybos procesų automatizavimo greitį.

2022-05-30 Rodyti daugiau

3d kamerų naudojimo paprastumas ir saugumas

Kalbant apie 3d kameros naudojimo paprastumą, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar 3d kamera yra patogi naudoti, ir jums reikia apsvarstyti tris aparatūros, programinės įrangos elementus, ir dokumentais.

2022-05-07 Rodyti daugiau

3d kamera programa

Aparatūros požiūriu, 3d kamera turėtų būti pakankamai lanksti, kad būtų lengvai integruota arba montuojama į robotą, ir vis dar turi stabilų našumą sukimo, lenkimo ir įtampos metu.

2022-05-31 Rodyti daugiau

Skirtumas tarp pramoninių 3d kamerų ir 2d kamerų

3d kameroje šviesos šaltinį pakeičia lazerio siųstuvas. Per sudėtingą optinės sistemos dizainą lazeris, kurį skleidžia lazerio siųstuvas, sudarys tiesią liniją, o lazeris atsispindi objekto paviršiuje.

2022-06-01 Rodyti daugiau

Statusas vidaus pramonės 3d kamera

„ Machine vision “sistema daugiausia apima aparatinę įrangą, tokią kaip pramoninė 3d kamera, objektyvas, šviesos šaltinis ir programinė įranga, pavyzdžiui, vaizdo apdorojimo programinė įranga ir vaizdo apdorojimo programinė įranga.

2022-06-02 Rodyti daugiau

Svarstymai renkantis poslinkio jutiklį

Dėl linijinių poslinkių jutiklių poslinkio jutiklių pasirinkimo svarbūs jutiklių šeimos komponentai vis dažniau naudojami pramoninės automatikos srityje, tačiau atrankos procese yra daug nesusipratimų. Pažiūrėkime į poslinkio jutiklių pasirinkimą. Centras, kuriam reikia dėmesio.

2022-03-15 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau