APIE MUS

Įkurta 2014 m., „ shenshi intelligence “būstinė yra nanshano rajone, šendžene. Tai aukštųjų technologijų įmonė, orientuota į r & d ir pramoninių jutiklių gamybą. Nuo pat įkūrimo „ shenshi “išleido daugybę produktų linijų, įskaitant linijinį lazerį, taškinį lazerį ir taškinį spektrą, kurių įėjimo taškas yra 3d pramoniniai jutikliai. Iš viso masinių pardavimų etape pateko dešimtys produktų serijų. Šiuo metu bendrovės masiškai gaminami produktai sėkmingai sulaužė užsienio monopoliją ir tapo vidaus prekių ženklų lyderiu. Ne tik tai, kad kai kurie iš mūsų subrendusių produktų, kuriuos atstovauja linijiniai lazeriai, pasiekė pirmaujančius pasaulyje našumo parametrus ir pamažu tapo nauju etalonu, vedančiu pramonės plėtrą. Šiandien „ deep vision “prekės ženklas palaipsniui tampa žinomas automatikos žmonėms. Mes aptarnaujome šimtus klientų, iš kurių terminalai apėmė pagrindinius vidaus ir užsienio vartotojų elektronikos, ličio baterijų ir fotovoltinių pirmaujančių prekių ženklų. Šiuo metu mes netaupome jokių pastangų skatinti rafinuotus produktų sprendimus, pagrįstus padaliniais, ir naudoti mūsų produktus ir paslaugas, kad būtų galima suteikti daugiau sričių. Nuo puslaidininkių/skydelio iki automobilių/geležinkelio; nuo plastiko/plėvelės iki maisto/tekstilės, mes prisidėsime prie išlaidų mažinimo ir efektyvumo gerinimo daugiau pramonės šakų. Didėjant darbo sąnaudoms ir tobulinant produktų kokybę, pramonės automatizavimo ateitis yra nesustabdoma. Turėdama ilgametę patirtį 3d pramonės jutiklių tyrimuose ir plėtrai, „ deep vision “sukūrė išsamią tyrimų ir plėtros platformą, apimančią optiką, mechaniką, elektrą ir programinę įrangą, taip pat brandžios gamybos produktų kontrolės sistema. Ateityje mes nesigailėsime pastangų tobulinti mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros platformą ir sukurti pasaulinės klasės pramonės produktų r & d komandą. Su galutiniu išradingumu giliai įvertinti žmones, mes ir toliau spręsti aukštos klasės jutikliai, taip, kad kinijos automatizavimas turi vidaus produktų ir nacionalinių prekių ženklų, kurie gali būti patikimi. Be to, įmonė labai svarbi lokalizuotoms paslaugoms. Siekdama suteikti klientams patogias paslaugas, kurios greitai reaguoja ir kruopščiai bendrauja, ji įsteigė daugybę biurų namuose ir užsienyje. Vidaus: sudžou, šanchajus, wuxi, pekinas, čengdu, šendžas, taipėjus užsienyje: seulas, hanojus, vietnamas, delis, indija.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

3d profiliatorius signalo kondicionavimas

Paviršiaus šiurkštumas yra svarbus rodiklis įvertinti ruošinių veikimą, kuris tiesiogiai veikia trinties koeficientą, atsparumą nuovargiui ir kitas detalių savybes bei išvaizdą.

2022-06-23 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti pramoninę kamerą

Prieš pasirenkant pramoninę kamerą, pirmiausia turite suprasti savo patikrinimo užduotis, nesvarbu, ar tai yra statinė fotografija, ar dinaminė fotografija, kaip dažnai fotografuojate,

2022-06-27 Rodyti daugiau

Kaip veikia 3d jutikliai

3d jutiklis paprastai susideda iš kelių kamerų gylio jutiklio. Projektuodamas aktyvų šviesos šaltinį specialioje juostoje, apskaičiuodamas laiko skirtumą tarp šviesos emisijos ir atspindžio, 3d jutiklis gali gauti objekto gylio informaciją.

2022-06-17 Rodyti daugiau

Kas yra protingas pramoninis fotoaparatas

Intelektuali pramoninė kamera nėra paprasta kamera, o labai integruota miniatiūrinė mašinos matymo sistema.

2022-08-18 Rodyti daugiau

Atsargumo priemonės naudojant 3d lazerio profiliatorių

Apibendrintuvas-instrumentas objekto apibendrinimui, dvimatės poslinkiui ir dvimatės dydžio patikrinimui ir bandymui.

2022-04-29 Rodyti daugiau

Kaip naudinga autofokusavimo pramoninė kamera

Visų pirma, būtina pažvelgti į pramonės gamybos poreikius. Šiuo metu būtina stebėti gaminius pramoninėje gamyboje, o produktų kokybė bus labiau garantuota.

2022-07-07 Rodyti daugiau

3d kameros patikrinimo privalumai

3d kamerų taikymas buvo toliau atnaujintas pramoninės automatikos tikrinimo sprendimuose, energingai plėtojant „ machine vision “technologiją.

2022-05-05 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti tinkamą autofokusavimo pramoninę kamerą regėjimo tikrinimo įranga

Pirma, pirmiausia apibrėžti plėtros poreikius, pirmiausia nustatyti tikslinio aptikimo technologijos produkto tikslumą gali būti reikalingas, nustatyti matymo lauko dydį, kurį turi pamatyti fotoaparatas, nustatyti metodo greitį objektui aptikti

2022-07-06 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau