אודות

נוסד בשנת 2014, Shenshi מודיעין שבסיסה Nanshan מחוזי, שנזן. זה הוא מפעל היי טק התמקדות על R & D וייצור של חיישנים תעשייתיים. מאז הקמתה, Shenshi השיקה מספר של מוצר קווי כולל קו לייזר, נקודת לייזר, ונקודה ספקטרום, עם 3D תעשייתי חיישנים כנקודת הכניסה. כולל של עשרות של מוצר סדרת שנכנס את שלב של המוני מכירות. כיום, החברה של המוני מוצרים מיוצר בהצלחה שבור את מונופול זר ולהיות המנהיג של מותגים מקומיים. לא רק זה, כמה של שלנו מוצרים בוגרים מיוצג על ידי קו לייזרים השיגו מובילות בעולם ביצועים פרמטרים, ויש לי בהדרגה להיות רף חדש מוביל את פיתוח של תעשיית. היום, את עמוק ראיית מותג הוא בהדרגה ידועה כדי אוטומציה אנשים. יש לנו שימשו מאות לקוחות, של אשר את מסופי יש מכוסה מקומיים וזרים גדולים צרכן אלקטרוניקה, ליתיום סוללות, פוטו מוביל מותגים. כיום, אנחנו חוסכים שום מאמץ כדי לקדם מעודן מוצר פתרונות מבוסס על מחוזות, ולהשתמש שלנו מוצרים ושירותים כדי להעצים יותר שדות. מחומר מוליך למחצה/פנל כדי רכב/רכבת; מפלסטיק/סרט למזון/טקסטיל, אנו לתרום את עלות הפחתת יעילות שיפור של יותר תעשיות. עם עולה עלויות עבודה ואיכות מוצר שדרוגים, העתיד של אוטומציה תעשייתית הוא בלתי ניתן לעצירה. עם שנים של ניסיון 3D תעשייתי חיישן מחקר ופיתוח, עמוק ראיית פיתח מקיף מחקר ופיתוח פלטפורמת הכוללים אופטיקה, מכניקה, חשמל, ותוכנה, כמו גם בשלה לייצור מוצר בקרת מערכת. בעתיד, אנחנו נחסוך שום מאמץ כדי לשפר שלנו R & D פלטפורמת ולבנות ברמה עולמית תעשייתי מוצר R & D צוות. עם האולטימטיבי תחכום של הערכה עמוקה אנשים, אנו להמשיך להתמודד גבוהה-סוף חיישנים, כך סין של אוטומציה יש מוצרים מקומיים זמין ולאומי מותגים שאפשר לסמוך. בנוסף, החברה מייחסת חשיבות רבה מקומי שירותים. על מנת לספק ללקוחות עם נוח שירותי כי להגיב במהירות ולתקשר בקפדנות, זה יש להגדיר משרדים רבים בבית ובחו"ל. מקומי: סוז, שנחאי, Wuxi, בייג 'ינג, צ' נגדו, שנזן, טייפה בחו"ל: סיאול, האנוי, וייטנאם, דלהי, הודו.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

3D Profiler אות מיזוג

משטח חספוס הוא אינדיקטור חשוב להערכת ביצועים של workpieces, אשר ישירות משפיע את מקדם חיכוך, עייפות התנגדות ומאפיינים אחרים ומראה של workpieces.

2022-06-23 ראה עוד

איך לבחור תעשייתי מצלמה

לפני בחירת תעשייתי מצלמה, אתה חייב להבין תחילה בדיקת שלך משימות, אם זה הוא צילום סטטי או דינמי צילום, באיזו תדירות אתה לקחת תמונות,

2022-06-27 ראה עוד

איך 3d חיישנים לעבוד

את 3D חיישן הוא בדרך כלל מורכב ממספר מצלמות עומק חיישן. על ידי מקרין פעיל אור מקור ב להקה מיוחדת, חישוב זמן הבדל בין אור פליטת השתקפות, את 3D חיישן יכול להשיג את עומק מידע של האובייקט.

2022-06-17 ראה עוד

מה הוא חכם מצלמה תעשייתית

אינטליגנטי תעשייתי מצלמה הוא לא פשוט מצלמה, אבל מאוד משולב מכונה מיניאטורי ראיית מערכת.

2022-08-18 ראה עוד

אמצעי זהירות בעת שימוש 3D לייזר Profiler

את generalizer הוא מכשיר לבדיקה ובדיקה את הכללה, שני-ממדי עקירה ושני-ממדי גודל של אובייקט.

2022-04-29 ראה עוד

איך שימושי הוא פוקוס אוטומטי מצלמה תעשייתית

קודם כל, יש צורך להסתכל את הצרכים של ייצור תעשייתי. כיום, יש צורך צג מוצרים בייצור תעשייתי, והאיכות של מוצרים יהיה יותר מובטח.

2022-07-07 ראה עוד

יתרונות של 3D מצלמה פיקוח

היישום של 3D מצלמות כבר משודרגת עוד יותר בתחום אוטומציה תעשייתית פיקוח פתרונות עם ההתפתחות הנמרצת של מכונה ראיית טכנולוגיה.

2022-05-05 ראה עוד

איך לבחור את ימין פוקוס אוטומטי מצלמה תעשייתית ב ראיית בדיקת ציוד

ראשון, ראשון להגדיר את פיתוח הצרכים, ראשון לקבוע את דיוק של היעד טכנולוגיית זיהוי מוצר יכול להיות הנדרש, כדי לקבוע את גודל של שדה הראייה לראות על ידי המצלמה, כדי לקבוע את מהירות של שיטת כדי לזהות את אובייקט

2022-07-06 ראה עוד

ראה עוד