O NáS

Společnost shenshi intelligence byla založena v roce 2014 a má sídlo v okrese nanshan, shenzhen. Je to špičkový podnik zaměřený na výzkum a vývoj a výrobu průmyslových senzorů. Od svého založení zahájila shenshi řadu produktových linií, včetně linového laseru, bodového laseru a bodového spektra, přičemž jako vstupní bod jsou 3d průmyslové senzory. Do fáze masového prodeje vstoupily celkem desítky produktových řad. V současné době se masově vyráběné výrobky společnosti úspěšně prolomily zahraniční monopol a staly se vůdcem domácích značek. Nejen to, že některé z našich zralých výrobků, které jsou zastoupeny linkovými lasery, dosáhly světových předních parametrů výkonnosti a postupně se staly novým měřítkem vedoucím k rozvoji průmyslu. Dnes je značka deep vision postupně známá pro lidi s automatizací. Sloužili jsme stovkám zákazníků, z nichž terminály pokrývaly hlavní domácí a zahraniční spotřebitelskou elektroniku, lítiové baterie a fotovoltaické vedoucí značky. V současné době nezachráníme žádné úsilí na propagaci rafinovaných produktových řešení založených na rozdělení a využívají naše produkty a služby k posílení více oblastí. Od polovodiče/panelu k automobilu/železnici; od plastu/filmu k potravinám/textiliím, přispějeme ke snížení nákladů a zlepšení účinnosti více průmyslových odvětví. Díky rostoucím nákladům práce a vylepšení kvality výrobků je budoucnost průmyslové automatizace nezastavitelná. S dlouholetými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje průmyslových senzorů 3d vyvinula deep vision komplexní výzkumnou a vývojovou platformu zahrnující optiku, mechaniku, elektřinu a software, stejně jako systém kontroly zralých výrobních výrobků. V budoucnu, budeme ušetřit žádné úsilí na zlepšení naší platformy pro výzkum a vývoj a vybudovat špičkový průmyslový produkt r & d týmu. S konečnou vynalézavostí hluboké ocenění pro lidi, budeme i nadále řešit high-end senzory, takže čínská automatizace má domácí výrobky k dispozici a národní značky, které mohou být důvěryhodné. Společnost navíc věnuje velkému významu lokalizovaným službám. Aby poskytovala zákazníkům pohodlné služby, které rychle reagují a pečlivě komunikují, zřídila mnoho kanceláří doma i v zahraničí. Domácí: suzhou, shanghai, wuxi, beijing, chengdu, shenzhen, taipei v zahraničí: soul, hanoi, vietnam, delhi, india.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

3d profiler signal conditioning

Drsnost povrchu je důležitým ukazatelem pro hodnocení výkonu obrobků, který přímo ovlivňuje koeficient tření, odolnost proti únavě a další vlastnosti a vzhled obrobků.

2022-06-23 zobrazit více

Jak fungují 3d senzory

3d senzor je obvykle složen z více snímače hloubky kamery. Projekcováním aktivního zdroje světla ve speciálním pásmu, výpočtem časového rozdílu mezi emisí světla a odrazem, může 3d snímač získat informace o hloubce objektu.

2022-06-17 zobrazit více

Opatření při použití 3d laserového profileru

Generalizátor je nástroj pro kontrolu a testování generalizace, dvourozměrného posunu a dvourozměrné velikosti objektu.

2022-04-29 zobrazit více

Jak užitečný je průmyslový fotoaparát s automatickým zaostřením

Nejprve je nutné se podívat na potřeby průmyslové výroby. V současné době je nutné sledovat výrobky v průmyslové výrobě a kvalita výrobků bude více zaručena.

2022-07-07 zobrazit více

Výhody kontroly 3d kamery

Aplikace 3d kamery byla dále modernizována v průmyslových automatizačních kontrolních řešeních s intenzivním vývojem technologie strojírenské vize.

2022-05-05 zobrazit více

Jak si vybrat správnou průmyslovou kameru s automatickým zaostřením v zařízení pro kontrolu vidění

Za prvé, nejprve definovat vývojové potřeby, nejprve určit přesnost cílové detekční technologie produkt může být požadován, určit velikost zorného pole, které má být vidět kamerou, určit rychlost metody pro detekci objektu

2022-07-06 zobrazit více

Snadné použití a bezpečnost pro 3d kamery

Pokud jde o snadné použití 3d kamery, je třeba věnovat pozornost tomu, zda je 3d kamera pohodlná pro použití, a musíte zvážit tři prvky hardwaru, softwaru, a dokumentaci.

2022-05-07 zobrazit více

Použití 3d kamery ve svařovacích odvětvích

Při automatickém ovládání systému inspekce svařovacího švu není dostatečná tradiční přesnost inspekce a umístění a často se objevuje výsledek velké odchylky svařovacího švu, která nemůže splnit požadavky na svařování.

2022-05-09 zobrazit více

zobrazit více