O NáS

Společnost shenshi intelligence byla založena v roce 2014 a má sídlo v okrese nanshan, shenzhen. Je to špičkový podnik zaměřený na výzkum a vývoj a výrobu průmyslových senzorů. Od svého založení zahájila shenshi řadu produktových linií, včetně linového laseru, bodového laseru a bodového spektra, přičemž jako vstupní bod jsou 3d průmyslové senzory. Do fáze masového prodeje vstoupily celkem desítky produktových řad. V současné době se masově vyráběné výrobky společnosti úspěšně prolomily zahraniční monopol a staly se vůdcem domácích značek. Nejen to, že některé z našich zralých výrobků, které jsou zastoupeny linkovými lasery, dosáhly světových předních parametrů výkonnosti a postupně se staly novým měřítkem vedoucím k rozvoji průmyslu. Dnes je značka deep vision postupně známá pro lidi s automatizací. Sloužili jsme stovkám zákazníků, z nichž terminály pokrývaly hlavní domácí a zahraniční spotřebitelskou elektroniku, lítiové baterie a fotovoltaické vedoucí značky. V současné době nezachráníme žádné úsilí na propagaci rafinovaných produktových řešení založených na rozdělení a využívají naše produkty a služby k posílení více oblastí. Od polovodiče/panelu k automobilu/železnici; od plastu/filmu k potravinám/textiliím, přispějeme ke snížení nákladů a zlepšení účinnosti více průmyslových odvětví. Díky rostoucím nákladům práce a vylepšení kvality výrobků je budoucnost průmyslové automatizace nezastavitelná. S dlouholetými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje průmyslových senzorů 3d vyvinula deep vision komplexní výzkumnou a vývojovou platformu zahrnující optiku, mechaniku, elektřinu a software, stejně jako systém kontroly zralých výrobních výrobků. V budoucnu, budeme ušetřit žádné úsilí na zlepšení naší platformy pro výzkum a vývoj a vybudovat špičkový průmyslový produkt r & d týmu. S konečnou vynalézavostí hluboké ocenění pro lidi, budeme i nadále řešit high-end senzory, takže čínská automatizace má domácí výrobky k dispozici a národní značky, které mohou být důvěryhodné. Společnost navíc věnuje velkému významu lokalizovaným službám. Aby poskytovala zákazníkům pohodlné služby, které rychle reagují a pečlivě komunikují, zřídila mnoho kanceláří doma i v zahraničí. Domácí: suzhou, shanghai, wuxi, beijing, chengdu, shenzhen, taipei v zahraničí: soul, hanoi, vietnam, delhi, india.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

3d profiler signal conditioning

Drsnost povrchu je důležitým ukazatelem pro hodnocení výkonu obrobků, který přímo ovlivňuje koeficient tření, odolnost proti únavě a další vlastnosti a vzhled obrobků.

2022-06-23 zobrazit více

Jak si vybrat průmyslový fotoaparát

Před výběrem průmyslové kamery musíte nejprve pochopit vaše inspekční úkoly, ať už je to statická fotografie nebo dynamická fotografie,

2022-06-27 zobrazit více

Jak fungují 3d senzory

3d senzor je obvykle složen z více snímače hloubky kamery. Projekcováním aktivního zdroje světla ve speciálním pásmu, výpočtem časového rozdílu mezi emisí světla a odrazem, může 3d snímač získat informace o hloubce objektu.

2022-06-17 zobrazit více

Opatření při použití 3d laserového profileru

Generalizátor je nástroj pro kontrolu a testování generalizace, dvourozměrného posunu a dvourozměrné velikosti objektu.

2022-04-29 zobrazit více

Výhody kontroly 3d kamery

Aplikace 3d kamery byla dále modernizována v průmyslových automatizačních kontrolních řešeních s intenzivním vývojem technologie strojírenské vize.

2022-05-05 zobrazit více

Úloha 3d průmyslových kamer v automatizované výrobě

Technologie 3d kamery se nyní používá v řadě průmyslových aplikací k rychlému a jednoznačnému detekci objektů, což umožňuje rychlost automatizace výrobních procesů.

2022-05-30 zobrazit více

Snadné použití a bezpečnost pro 3d kamery

Pokud jde o snadné použití 3d kamery, je třeba věnovat pozornost tomu, zda je 3d kamera pohodlná pro použití, a musíte zvážit tři prvky hardwaru, softwaru, a dokumentaci.

2022-05-07 zobrazit více

Aplikace 3d kamery

Z hlediska hardwaru by měla být 3d kamera dostatečně flexibilní, aby mohla být snadno integrována nebo namontována na robota, a stále mají stabilní výkon při torzi, ohnutí a napětí.

2022-05-31 zobrazit více

zobrazit více